Soccer Link / Fair Play
Αγώνες Σαββατοκύριακου 28-29 Μαίου
 Όμιλος Κ-18
ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΑΟ ΡΟΥΦ
Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Π.Ο ΚΩΦΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ KOLONOS CITY FC
 1ος Όμιλος Κ-16 Δ.Π
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 ΟΜΑΔΑ 2
 2ος Όμιλος Κ-16 Δ.Π
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 3ος Όμιλος Κ-16 Δ.Π
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΑΔΑ 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ G.G. GOAL/ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 2
1ος Όμιλος Κ-14 Δ.Π
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ SOCCER LAND 1
ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
2ος Όμιλος Κ-14 Δ.Π   ΝΕΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
SOCCER LAND 2 G.G. GOAL/ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
 3Α Όμιλος Κ-14 Δ.Π  ΝΕΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
 3Β Όμιλος Κ-14 Δ.Π  ΝΕΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
4ος Όμιλος Κ-14 9Χ9 Δ.Π    
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 Α.Ε ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 4
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΔΕΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ F.C
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3 ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    1ος Όμιλος Κ-12 Δ.Π
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1
SOCCERLAND ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1
    2ος Όμιλος Κ-12 Δ.Π
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ M.F PARADISE 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ M.F PARADISE 1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΑΣΟΝΑΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ
    3Α Όμιλος Κ- 12 Δ.Π    ΝΕΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1 ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    3Β Όμιλος Κ- 12 Δ.Π   ΝΕΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3
Α.Ε ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2 ΟΜΑΔΑ 1
    4Α Όμιλος Κ-12 Δ.Π    ΝΕΟΣ
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΙΑΣΟΝΑΣ 5 ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
    4Β Όμιλος Κ-12 Δ.Π    ΝΕΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ 4 ΑΕΚ ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 5 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4
1ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΙΑΣΟΝΑΣ 1
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
SOCCER LAND 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
2ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
SOCCERLAND 2 ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΔΕΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 1 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ
3ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΩΣΙΩΝ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2 ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ ΙΛΙΟΥ 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
G.G.GOAL/ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ 3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ
4Α Όμιλος Κ-10   Δ.Π   ΝΕΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ M.F PARADISE 
Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
4Β Όμιλος Κ-10   Δ.Π    ΝΕΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 YOUNG STARS
ΙΑΣΟΝΑΣ 4 Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2
ΠΑΟ ΑΧΑΡΝΑΙ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
      1ος Όμιλος Κ-8 Δ.Π
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΑ  ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ SOCCER LAND
      2Α Όμιλος Κ-8 Δ.Π
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ YOUNG STARS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 3
      2Β Όμιλος Κ-8 Δ.Π
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 2
      Όμιλος Κ-6  Δ.Π
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ  ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
AO ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 
ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
G.G. GOAL/ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ