Kifisos Cup 2019-20
Soccer Link
 Πρόγραμμα 15-16 Φεβρουαρίου  Πρόγραμμα 22-23 Φεβρουαρίου
K-8 Σάββατο 
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 1 KIFISOS F.C AK.COERVER
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 2 Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 1 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ
KIFISOS F.C ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 2
AK.COERVER ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΕΡΑΠΟΛΗ
K-8 Κυριακή
ΟΜΑΔΑ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ   ΖΕΦΥΡΟΣ ΣΜ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
LIVORNO ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ LIVORNO
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 1 Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΖΕΦΥΡΟΣ ΣΜ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ  ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΟΜΑΔΑ 2
K-10 Σάββατο 1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΙΚΟΝΙΟ ΑΚΑΔ. COERVER  Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ 1 ΙΩΝΙΚΟΣ 1
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΚΑΔ. COERVER  ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
K-10 Σάββατο 2
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α.Ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ Α.Ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ 1 Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΟΜΑΔΑ 2 ΙΩΝΙΚΟΣ 2 ΟΜΑΔΑ 2
KIFISOS F.C 1 ΙΩΝΙΚΟΣ 2 ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ KIFISOS F.C 1
K-10 Κυριακή 
KIFISOS F.C 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΟΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2
LIVORNO ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ KIFISOS F.C 2
ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΛ
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ LIVORNO
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΛ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
K-12 Σάββατο 
DIAMONDS  ΙΚΟΝΙΟ ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΠ ΙΚΟΝΙΟ
Α.Ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ Α.Ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 1 ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΠ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 2 DIAMONDS 
ΑΚΑΔ. COERVER  ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. COERVER 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΟΣΦΠ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 1
Κ-12 Κυριακή 1
ΟΜΑΔΑ 1 Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΟΣ LIVORNO LIVORNO Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1  ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΠ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΟΣ
Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ  ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΠ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
Κ-12 Κυριακή 2
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΟΜΑΔΑ 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΛ ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΛ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ KIFISOS F.C ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
KIFISOS F.C ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΟΜΑΔΑ 1 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ
K-14 Σάββατο
ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 4-0 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΟΛΩΝΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ    ΖΕΦΥΡΟΣ Κ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΖΕΦΥΡΟΣ Κ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΟΜΑΔΑ 1
K-14 Κυριακή
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-1 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Α ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΟΣ  ΖΕΦΥΡΟΣ Κ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΛ Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  2-5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΛ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΟΣ  ΖΕΦΥΡΟΣ Κ   Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ