Αγώνες Κ-8 Σαββατοκύριακου 7-8 Μαρτίου
      1ος Όμιλος Κ-8
ΠΑΠΑΓΟΣ Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ATLANTIS F.C ACADEMY 1 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1
ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ- ΦΛΟΓΑ 1
ΗΝΙΟΧΟΣ F.C ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
      2ος Όμιλος Κ-8
ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 2 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ
ΟΜΑΔΑ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1
      3ος Όμιλος Κ-8
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 1 ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1
ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΑΤΛΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1
Ν.ΙΩΝΙΑ 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΣΤΟΡΑΣ F.C 1 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
      4ος Όμιλος Κ-8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ  2
    1ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 3
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3
Δ.Ε ΓΕΡΑΚΑ ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2
JUVENTUS ATHENS ACADEMY  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 ATLANTIS F.C ACADEMY 2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
    2ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-8
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 4
Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΣ 4
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 3
    3ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-8
ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 5
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
ΑΚΑΔ.Γ. ΠΕΠΠΕ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3
    4ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-8
ΠΕΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ 3
ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
Ν.ΙΩΝΙΑ 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2 ST.CATHERINE
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ''ΠΥΛΕΑΣ''
    5ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-8
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 ΝΕΣΤΟΡΑΣ F.C 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1 ΑΚΑΔ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 3 Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2