Αγώνες Κ-12 Σαββατοκύριακου 7-8 Μαρτίου
    1ος Βορείων Προαστίων Κ-12
ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 1 ΟΜΑΔΑ 1
Ν.ΙΩΝΙΑ 1 ST.CATHERINE
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΚΑΔ. COERVER 1 ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 1
      2ος Βορείων Προαστίων Κ-12
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  JUVENTUS ATHENS ACADEMY 1
ΟΜΑΔΑ 1 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 ΑΕΚ ΠΑΕ
ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 1
ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ
      1ος Ευ Αγωνίζεσθαι Κ-12
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2 ΔΗΜΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΑΚΑΔ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΟΜΑΔΑ 1 F.C IRAKLIO
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΑΚΑΔ.COERVER 2
      2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Κ-12
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 Α.Ο ΑΝΟΙΞΗ
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΕΥΚΗ 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1
Ν.ΙΩΝΙΑ 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2
      3ος Ευ Αγωνίζεσθαι Κ-12
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 2 ΟΜΑΔΑ 1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 Δ.Ε ΓΕΡΑΚΑ
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 2
Α.Ε ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΑΠΑΓΟΣ 2
      4Α  Ευ Αγωνίζεσθαι Κ-12
   
   
   
   
      4Β  Ευ Αγωνίζεσθαι Κ-12
   
   
   
   
   1ος  Δυτικων Προαστίων Κ-12
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 2
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1 ELITE ATHENS ACADEMY
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 2 ΟΜΑΔΑ 1
LIVORNO AEK FUTSAL 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2
   2ος  Δυτικων Προαστίων Κ-12
ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΕΚ FUTSAL 1
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ GPS--SEE VALENCIA CF
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2
SOCCER LAND ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
   3ος  Δυτικων Προαστίων Κ-12
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ  ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
1ος Κιβωτός Κ-12
ΠΕΥΚΗ 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΑΚΑΔ. ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 3 ΑΡΑΚΛΕΙΑΚΟΣ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3 Ν.ΙΩΝΙΑ 3
ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 2
2ος Κιβωτός Κ-12
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 3 ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΚΟΡΩΝΙΔΑ 5
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 4  Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 ΚΗΦΙΣΙΑ 3
3ος Κιβωτός Κ-12
ΑΕΚ ROOTS ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ- ΦΛΟΓΑ 5 JUVENTUS ATHENS ACADEMY 3
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3
MAROUSI CITY  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2
4ος Κιβωτός Κ-12
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟ 2
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 4 ATLANTIS F.C ACADEMY
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ  2
ΑΚΑΔ.Β ΛΑΚΗ 4 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΟΜΑΔΑ 1