Αγώνες Κ-10 Σαββατοκύριακου 7-8 Μαρτίου
1Α Όμιλος Κ-10
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΕΚ ΠΑΕ ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 1 Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1
ΗΝΙΟΧΟΣ F.C ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1Β Όμιλος Κ-10
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1 ST.CATHΕRINE 1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1
ELITE ATHENS ACADEMY Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΑΘΗΝΑΙΔΑ 1
2Α Όμιλος Κ-10
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ 2 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ATLANTIS F.C ACADEMY 1 ΠΑΠΑΓΟΣ 1
ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 1
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
2Β Όμιλος Κ-10
ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 2
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 Δ.Ε ΓΕΡΑΚΑ
ΑΚΑΔ. COERVER 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
  Όμιλος Κ-10
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 2 JUVENTUS ATHENS ACADEMY 3
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ- ΦΛΟΓΑ 3
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 3
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4
  Όμιλος Κ-10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5 ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 4 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3
ATLANTIS F.C ACADEMY 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
Α.Ε ΨΥΧΙΚΟΥ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ- ΦΛΟΓΑ 4
  Όμιλος Κ-10
ΚΗΦΙΣΙΑ 2 ΟΜΑΔΑ 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ.Σ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ν.ΙΩΝΙΑ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ''ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ"
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 1
  Όμιλος Κ-10
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 ΔΗΜΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2
ΑΤΛΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2
Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 3
ΠΕΥΚΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ''ΦΟΙΒΟΣ"
Ν.ΙΩΝΙΑ 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
  Όμιλος Κ-10
ΔΙΟΝΥΣΟΣ Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ F.C
ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3
ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΦΕΙΑ 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ 3
            1ος Δυτικών προαστίων  Κ-10   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 SOCCER LAND
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1
ΑΚΑΔ. ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1 ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
DIAMONDS ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΕΚ FUTSAL 1
            2ος Δυτικών προαστίων  Κ-10   
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΑΕΚ FUTSAL 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ F.C
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  2 ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 3
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
  1ος Κιβωτός Κ-10
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 4 ΑΚΑΔ.COERVER 2
ΑΚΑΔ.ΠΕΠΠΕ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 3
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 2 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2 Α.Ε ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 3
Α.Ε ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
   2ος Κιβωτός Κ-10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 ΚΗΦΙΣΙΑ 5
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 5 ST.CATHERINE 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 4 ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 4
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ''ΦΩΚΙΩΝ''  
ΠΕΥΚΗ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4
   3ος Κιβωτός Κ-10
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 3 ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3
Ν.ΙΩΝΙΑ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ''ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ''  
ΚΗΦΙΣΙΑ 4 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 3 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 5 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3