GREEN CUp 2019
K-16  
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
 
15-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 19.15 K-16 1η ΑΓΩΝ. ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ  ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2 1
16-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 09.00 K-16 2η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ     
16-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 18.00 K-16 3η ΑΓΩΝ. ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ  SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ     
17-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 10.00 K-16 4η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛ. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ    
17-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.15 K-16 5η ΑΓΩΝ. SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛ.    
 
ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -  
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ      
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ      
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 16.45 K-16  ΤΕΛΙΚΟΣ        
GREEN CUp 2019
Κ-14
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19.15 K-14-1ος 1η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 5 0
15-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 16.45 K-14-1ος /3ος 1η ΑΓΩΝ. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ 1 1
 
15-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 18.00 K-14-2ος 1η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 5
15-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18.00 K-14-2ος 1η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ  4 0
 
15-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.45 K-14-3ος 1η ΑΓΩΝ. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟ 5 0
15-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 16.45 K-14-3ος/1ος 1η ΑΓΩΝ. ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 1
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 09.00 K-14-1ος 2η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    
16-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.30 K-14-1ος /3ος 2η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 1 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ    
 
16-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10.15 K-14-2ος 2η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΚ. COERVER 2    
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 10.15 K-14-2ος 2η ΑΓΩΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ     
 
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.30 K-14-3ος 2η ΑΓΩΝ. ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟ    
16-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.30 K-14-3ος/1ος 2η ΑΓΩΝ. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚ. COERVER 1    
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 09.00 K-14-1ος 3η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 1 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19.15 K-14-1ος /3ος 3η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟ    
 
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.45 K-14-2ος 3η ΑΓΩΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚ. COERVER 2    
16-Ιουν ΛΕΧΑΙΝΩΝ 19.15 K-14-2ος 3η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ     
 
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18.00 K-14-3ος 3η ΑΓΩΝ. ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ    
16-Ιουν ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19.15 K-14-3ος/1ος 3η ΑΓΩΝ. Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2    
 
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -  
ΑΚ. COERVER 1      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2      
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ      
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1      
ΑΚ. COERVER 2      
ΗΡΑΚΛΕΙΟ       
  3ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -
ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ      
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ      
Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟ      
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
      Κ-14  ΤΕΛΙΚΟΣ 1        
      Κ-14  ΤΕΛΙΚΟΣ 2        
      Κ-14  ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1         
      Κ-14  ΤΕΛΙΚΟΣ FAIR PLAY        
      Κ-14  ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΥ ΑΓΩΝ.        
GREEN CUp 2019
K-12 A GROUP
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15-Ιουν G.CAMP 1 16.30 K-12 AG-1ος  1η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 5 0
15-Ιουν G.CAMP 2 17.30 K-12 AG-1ος  1η ΑΓΩΝ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5 0
 
15-Ιουν G.CAMP 2 16.30 K-12 AG-2ος  1η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 2 5
15-Ιουν G.CAMP 2 19.30 K-12 AG-2ος  1η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 7 2
 
15-Ιουν G.CAMP 1 17.30 K-12 AG-3ος  1η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3 5 0
15-Ιουν G.CAMP 1 18.30 K-12 AG-3ος  1η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2 3
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Ιουν G.CAMP 2 13.00 K-12 AG-1ος  2η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
16-Ιουν G.CAMP 2 11.00 K-12 AG-1ος  2η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 1 ΚΗΦΙΣΙΑ    
 
16-Ιουν G.CAMP 1 09.00 K-12 AG-2ος  2η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1    
16-Ιουν G.CAMP 1 12.00 K-12 AG-2ος  2η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1    
 
16-Ιουν G.CAMP 2 10.00 K-12 AG-3ος  2η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 2 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ    
16-Ιουν G.CAMP 1 11.00 K-12 AG-3ος  2η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2    
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Ιουν G.CAMP 1 09.00 K-12 AG-1ος  3η ΑΓΩΝ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2    
16-Ιουν G.CAMP 1 19.00 K-12 AG-1ος  3η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
 
16-Ιουν G.CAMP 2 17.00 K-12 AG-2ος  3η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ    
17-Ιουν G.CAMP 2 09.00 K-12 AG-2ος  3η ΑΓΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1    
 
16-Ιουν G.CAMP 1 18.00 K-12 AG-3ος  3η ΑΓΩΝ. ΑΚ. COERVER 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2    
16-Ιουν G.CAMP 2 18.00 K-12 AG-3ος 3η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3    
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -  
ΚΗΦΙΣΙΑ      
ΑΚ. COERVER 1      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2      
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1      
3ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -
ΑΚ. COERVER 2      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3      
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ      
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
      Κ-12 ΑG ΤΕΛΙΚΟΣ 1        
      Κ-12 ΑG ΤΕΛΙΚΟΣ 2        
      Κ-12 ΑG ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1         
      Κ-12 ΑG ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2        
      Κ-12 ΑG ΤΕΛΙΚΟΣ FAIR PLAY        
      Κ-12 ΑG ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΥ ΑΓΩΝ.        
               
Κ-12 B GROUP
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15-Ιουν G.CAMP 1 19.30 K-12 BG-1η ΑΓ. ΑΚ. COERVER 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 6 2
15-Ιουν G.CAMP 2 18.30 K-12 BG-1η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 4 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 6
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Ιουν G.CAMP 1 10.00 K-12 BG-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    
16-Ιουν G.CAMP 2 09.00 K-12 BG-2η ΑΓ. ΑΚ. COERVER 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2    
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Ιουν G.CAMP 1 17.00 K-12 BG-3η ΑΓ. ΑΚ. COERVER 3 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    
16-Ιουν G.CAMP 2 19.30 K-12 BG-3η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 4    
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Ιουν G.CAMP 1 10.00 K-12 BG-4η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    
17-Ιουν G.CAMP 2 10.00 K-12 BG-4η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3    
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Ιουν G.CAMP 1 16.00 K-12 BG-5η ΑΓ. ΑΚ. COERVER 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 4    
17-Ιουν G.CAMP 2 16.00 K-12 BG-5η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3    
 
 ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -  
ΑΚ. COERVER 3       1ος 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3       2ος 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ       3ος 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 4       4ος 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2       5ος 
GREEN CUp 2019
Κ-10 
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15-Ιουν G.CAMP 3 15.30 K-10-1ος ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΙΑΠΑΛΗ 6 1
15-Ιουν G.CAMP 3 18.30 K-10-1ος/2os ΗΡΑΚΛΕΙΟ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 4 2
 
15-Ιουν G.CAMP 3 16.30 K-10-2ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΚΗΦΙΣΙΑ 1 6
15-Ιουν G.CAMP 3 18.30 K-10-2ος/1os ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ  2 4
 
15-Ιουν G.CAMP 3 17.30 K-10-3ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΚ. COERVER  1 6
15-Ιουν G.CAMP 3 19.30 K-10-3ος ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6 2
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Ιουν G.CAMP 3 11.00 K-10-1ος ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ     
16-Ιουν G.CAMP 3 09.00 K-10-1ος/2os ΑΚΑΔ. ΚΑΡΙΑΠΑΛΗ ΚΗΦΙΣΙΑ    
 
16-Ιουν G.CAMP 3 13.00 K-10-2ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ    
16-Ιουν G.CAMP 3 09.00 K-10-2ος/1os ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΚΑΔ. ΚΑΡΙΑΠΑΛΗ    
 
16-Ιουν G.CAMP 3 10.00 K-10-3ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2    
16-Ιουν G.CAMP 3 12.00 K-10-3ος ΑΚ. COERVER  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Ιουν G.CAMP 3 19.00 K-10-1ος ΑΚΑΔ. ΚΑΡΙΑΠΑΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ     
17-Ιουν G.CAMP 3 10.00 K-10-1ος/2os ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1    
 
16-Ιουν G.CAMP 3 17.00 K-10-2ος ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ    
17-Ιουν G.CAMP 3 10.00 K-10-2ος/1os ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1    
 
16-Ιουν G.CAMP 3 18.00 K-10-3ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
17-Ιουν G.CAMP 3 09.00 K-10-3ος ΑΚ. COERVER  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2    
 
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -  
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΙΑΠΑΛΗ      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1      
ΗΡΑΚΛΕΙΟ       
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -
ΚΗΦΙΣΙΑ      
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      
3ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ + ΓΚΟΛ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2      
ΑΚ. COERVER       
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2      
ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ-1 ΟΜΑΔΑ-2        ΣΚΟΡ
      Κ-10  ΤΕΛΙΚΟΣ 1        
      Κ-10  ΤΕΛΙΚΟΣ 2        
      Κ-10  ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1         
      Κ-10  ΤΕΛΙΚΟΣ FAIR PLAY        
      Κ-10  ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΥ ΑΓΩΝ.