Kifisos Cup 2018-19
Soccer Link
 Πρόγραμμα  10-11 Νοεμβρίου  Πρόγραμμα  17-18 Νοεμβρίου
K-8 Σάββατο 
ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ KIFISOS FC ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ KIFISOS FC
ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 VALENCIA (Μ) VALENCIA (Μ) ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 1 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
K-8 Κυριακή
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ(Σ)
ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΚ.COERVER ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛIΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ(Σ) ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛIΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΑΚ.COERVER
K-10 Σάββατο 1
VALENCIA (Μ1) ΚΟΛΩΝΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΙΚΟΝΙΟ KIFISSOS FC
KIFISSOS FC ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΛΩΝΟΣ ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 1 ΙΚΟΝΙΟ ΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ VALENCIA (Μ1)
K-10 Σάββατο 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ VALENCIA (Μ2) ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ VALENCIA (Μ2)
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ VALENCIA (Β) ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ VALENCIA (Β) ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
K-10 Κυριακή 1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΑΚ.COERVER 1 Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 1 ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΚ.COERVER 1 ΟΜΑΔΑ 1
K-10 Κυριακή 2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΟΜΑΔΑ 1 ΖΕΦΥΡΟΣ(Β)
ΖΕΦΥΡΟΣ (Β) ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚ.COERVER 2
ΑΚ.COERVER 2 ΟΜΑΔΑ 1 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
K-12 Σάββατο 1
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΚ.COERVER ΟΜΑΔΑ 1
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΑΚ.COERVER VALENCIA (Β1) ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2 VALENCIA (Β1) ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΙΚΟΝΙΟ
ΙΚΟΝΙΟ ΖΕΦΥΡΟΣ (ΜΠ) ΖΕΦΥΡΟΣ (ΜΠ) ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΚΟΛΩΝΟΣ
K-12 Σάββατο 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
KIFISOS FC ΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1 VALENCIA (Β2) VALENCIA (Β2) KIFISOS FC
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΟΜΑΔΑ 1
Κ-12 Κυριακή 1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΜΑΔΑ 1  ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΖΕΦΥΡΟΣ (Μ) ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 2 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΖΕΦΥΡΟΣ (Μ) ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1
Κ-12 Κυριακή 2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ Α.Σ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
Α.Σ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΑΚΟΣ
K-14 
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΦΟΦΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Γ.Σ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 2-7 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ 1 1-3 ΑΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Γ.Σ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΦΟΦΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-3 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ 1 ΠΑΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 2-2 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ 2 ΑΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 4-0 ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ 2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 1-6 ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ