Αγώνες Κ-12 Σαββατοκύριακου 2-3 Μαρτίου
    1ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Κ-12
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 1 ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 1
ΑΕΚ ΠΑΕ JUVENTUS  ATHENS  ACADEMY 1
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 1
ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07Α
ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
      2ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
LIVORNO 1 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ  Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ο8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 1 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 1
Ν.ΙΩΝΙΑ 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΚΑΔ. COERVER 1 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
      1Α ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07Β
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 2 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΔΗΜΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ  4
      1Β ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2
Α.Ο ΑΝΟΙΞΗ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
      2ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 2 ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 2
Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 2 ΑΚΑΔ.COERVER 2
ATLANTIS F.C ACADEMY ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΑΚΑΔ.ΠΕΠΠΕΣ 2 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3
      3Α ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΠΕΡΑ  ΚΛΟΥΜΠ ΠΑΠΑΓΟΣ
MAROYSI ATHLETIC CENTER Γ.Σ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
      3Β ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ
JUVENTUS  ATHENS  ACADEMY 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΓΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
      4ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 3 ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΩΣΗΣ 1 ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗ 1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ST.CATHΕRINE 1
ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
   1ος  ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ELITE ATHENS ACADEMY ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
Γ.Σ  ΑΓΙΩΝ  ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΙΛΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
   2ος  ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΟΜΑΔΑ 1
1ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2
2ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCER LAND ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ 2
1ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-12
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 3 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 2
ΑΚΑΔ .Γ.ΠΕΠΠΕΣ 3 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3
Α.Σ.Κ  ΝΤΕΡΗ 3 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
2ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-12
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΑ  ΝΕΡΑ 2 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 3
ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 3 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΓΛΥΚΑ  ΝΕΡΑ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ F.C
ΑΓΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
3ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-12
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 ΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 Α.Σ  ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 3 ΠΕΥΚΗ 2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 3 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 3
ΚΗΦΙΣΙΑ  2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1
4ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-12
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 LIVORNO 2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3 ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ν.ΙΩΝΙΑ 2 ST.CATHERINE 2
ΠΑΤΗΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
1ος ΕΠΣΑ Κ-12
ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΠΑΠΑΓΟΣ
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ
2ος ΕΠΣΑ Κ-12
ΚΗΦΙΣΙΑ  Α' ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ  Β' ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΥΚΗ
ΟΜΑΔΑ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
3ος ΕΠΣΑ Κ-12
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  Α' ΚΗΦΙΣΙΑ  Β'
Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α' ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΤΛΑΣ  ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΟ  ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ
4ος ΕΠΣΑ Κ-12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Β'
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ