Αγώνες Κ-10 Σαββατοκύριακου 2-3 Μαρτίου
1ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
ΟΜΑΔΑ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 1 ΠΕΥΚΗ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 ΑΚΑΔ .Β.ΛΑΚΗ 1
2ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 1 ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο  ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 1
3ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 ΠΑΠΑΓΟΣ 1
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 ΟΜΑΔΑ 1
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 2 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 1 ΑΚΑΔ. COERVER
      1ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΟΜΑΔΑ 2 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 1
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑ 1 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1 ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2
      2ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 2 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 MAROYSI ATHLETIC  CEENTER
ΑΚΑΔ. Β .ΛΑΚΗ 3 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3
      3ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10 
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ELITE ATHENS ACADEMY
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 Ν.ΙΩΝΙΑ 1
Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
      4ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1 ST.CATHΕRINE 1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΟΜΑΔΑ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ 3 Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
      5ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΠΑΓΟΣ 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ F.C ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2
ATLANTIS F.C ACADEMY ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ 4
Γ.Σ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΚ ROOTS JUVENTUS  ATHENS ACADEMY 3
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
      6ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
ΑΧΧΙΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ F.C
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 ΠΕΥΚΗ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ST.CATHΕRINE 2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2
          1ος  ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10   
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΚΑΔ.ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 LIVORNO 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 ΕΡΜΗΣ  ΑΝΩ  ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΟΜΑΔΑ 1
          2ος  ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10   
Γ.Σ  ΑΓΙΩΝ  ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ 1
ΑΚΑΔ.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
           ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-10
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
ΑΚΑΔ. ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ  2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
Γ.Σ  ΑΓΙΩΝ  ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ
SOCCER LAND ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
LIVORNO 2 ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ 2
   1ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-10
ΑΚΑΔ .ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 3 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 2
Α.Ε ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ 4
Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 3 Ν.ΙΩΝΙΑ  2
   2ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-10
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 3 ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 5
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 4 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 4 ΚΕΝΤΑΥΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 4 ΚΗΦΙΣΙΑ 5
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 2 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ 3
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 4
   3ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-10
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 2
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ  ΝΕΡΑ 3 JUVENTUS ATHENS ACADEMY 4
Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ ΑΚΑΔ. COERVER 2
ATLANTIS F.C ACADEMY ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Π.Ο ΨΥΧΙΚΟ 4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4
ΑΚ.Β. ΛΑΚΗ 5 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2
   4ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ-10
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3 ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3
ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΚΑΔ.Γ.ΠΕΠΠΕΣ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΕΥΚΗ 3